Antalya Homes ® | Satılık Emlak İlanları

Türkiye’nin lider emlak firması Tekçe Overseas Gayrimenkul AŞ olarak Türkiye’nin, Kuzey Kıbrıs'ın ve İspanya'nın en iyi bölgelerinde binlerce satılık gayrimenkul sunmaktayız. Gayrimenkul satın alma sürecini profesyonelce yürüten uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimiz sorunsuz bir şekilde emlak sahibi olmakta ve kaliteli satış sonrası hizmetlerden yararlanmaktadır.

Profesyonel satış sürecini deneyimlemek ve bir fincan kahvemizi içmek için Lara (Antalya), Konyaaltı (Antalya), Alanya (Antalya), Belek (Antalya), Döşemealtı (Antalya), Ankara, Bursa, Bodrum (Muğla), Fethiye (Muğla), Cevizlibağ (İstanbul), Göztepe (İstanbul), Mersin, Trabzon, Yalova, Benalmádena (Málaga), Orihuela Costa (Alicante), Girne (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti), Bromma (Stokholm), ve Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazlası...

Antalya Homes ® Türkiye’de çok çeşitli yatırımlık gayrimenkuller sunmaktadır. Alıcılar kullanıcı dostu internet sayfamızı gezerek villa, daire, arsa, iş merkezi, dükkan ve daha pek çok çeşit gayrimenkulü kolaylıkla bulabilmektedir.

Türkiye’de satılık gayrimenkuller genel itibariyle alıcılar için az emek harcayarak karlı bir yatırım yapma imkanı tanımaktadır. Konut talebinin hiç azalmaması, gayrimenkul piyasasının her geçen gün daha da değerlenmesini sağlarken yatırım olanaklarının da çeşitlenmesini sağlamaktadır.

Gayrimenkul alıcıları içinde yaşamak veya yatırım yapmak için en çok Türkiye’de satılık daireleri tercih etmektedir. Her geçen gün birçok yeni konut projesi yapılmaya başlanmaktadır. Bu da aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek olduğu anlamına gelir. Bunların arasında, yüzme havuzu, spor salonu, sauna ve daha pek çok sosyal olanağa sahip site içerisinde yer alan daireler ise en çok tercih edilenlerden olmaktadır.

Türkiye’de satılık villalar da aynı şekilde çokça tercih edilen gayrimenkul türlerindendir. Düzenli olarak güncellenen internet sayfamızda yüzlerce villa ilanı bulunmaktadır. Sakin konumlarda yer alan özel havuzlu müstakil villalar, huzurlu bir yaşam arayan alıcılar için harika seçenekler sunmaktadır. Öte yandan, zengin olanaklara sahip sitelerde yer alan lüks villalarsa gösterişli bir yaşam tarzı vadetmektedir.

Villalar genellikle doğayla iç içe konumlarda bulunur ve birçok harika özelliği bünyesinde barındırır. Bu lüks villalar, alıcılarının şehir hayatının koşuşturmacasından kaçmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Türkiye, hem sakin ve huzurlu bir yaşam tarzı hem de hareketli bir yaşam tarzı arayan herkes için mülk satın almaya uygun bir yerdir. Ev fiyatları, ödeme planları gibi detaylı bilgiler için Türkiye ev ilanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gayrimenkul piyasası yeni bir iş kurmak veya mevcut işini büyütmek isteyenler için de büyük önem arz etmektedir. Bir işletmenin başarılı olabilmesinde, tanıtım, tedarik ve dağıtım masraflarını etkilemesi sebebiyle, o işin yürütüleceği gayrimenkulün payı büyüktür. Hangi sektörde iş kuracağınızı belirledikten sonra Antalya Homes ® Türkiye’de ticari gayrimenkuller arasından size en uygun olanını bulacaktır.

Satılık ucuz arsalara yatırım yapmak da, yatırımından büyük miktarda kar elde etmek isteyenler için uygun seçeneklerden biridir. En kolay bulabileceğiniz arsalar konut ve ticari gayrimenkul inşasına uygun olan arsalardır. Yatırımcılar, herhangi bir arsaya yatırım yapmadan önce bunu göz önünde bulundurmalı ve yatırım yapmak istedikleri arsanın amaçlarına uygun olup olmadığını tespit etmelidir.

Bazı yatırımcılar hayallerindeki evin her detayını tasarlayarak evlerini inşa etmek için arsa satın almayı tercih etmektedir. Öte yandan, bazıları da araziye dayalı bir ticari girişim yürüterek kar elde etmeyi planlamaktadır. Ancak arazi tapularının kullanım amacı için gerekli izinlere sahip olması gerektiği dikkate alınmalıdır.

Arsalarla ilgili tüm yatırım seçeneklerini incelemek için Türkiye’de satılık arsa listemize göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin Lider Gayrimenkul Firması Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Tekçe Overseas Gayrimenkul AŞ; Antalya Homes ®, Istanbul Homes ®, Trabzon Homes ®, ve Bursa Homes ® gibi profesyonel markaları bünyesinde barındıran Türkiye'nin lider emlak şirketidir. Ayrıca, "Tekce Overseas SA" çatısı altında Spain Homes ® markası ile İspanya'da da faaliyet göstermekteyiz.

2004 yılından bu yana, “Sıfır Hata” ve “En İyi Fiyat Garantisi” prensiplerimizin ışığında hem yerli hem de yabancı yatırımcıların güvenli ve kolay bir şekilde gayrimenkul sahibi olmalarını sağlamaktayız. Temel ilkelerimize bağlılığımız sayesinde her geçen gün daha da büyümekte ve mutlu müşterilerimize bir yenisini daha eklemekteyiz. Temel ilkelerimizden olan profesyonellik ilkesi doğrultusunda sizlere en iyi gayrimenkul danışmanlık hizmetini vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Antalya Homes ® tarafından Türkiye'de Satılık EmlakUzman gayrimenkul danışmanlarından oluşan ekibimiz sizlere yirmiden fazla dilde hizmet vermektedir. Uzmanlarımız şu ana kadar binlerce yatırımcının herhangi bir sorun yaşamadan gayrimenkul sahibi olmasını sağlamıştır. Bu nedenle de Antalya Homes gayrimenkul yatırımcıları arasında tanınmakta ve tavsiye edilmektedir. Şirket profilimiziziyaret ederek bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Antalya Homes gayrimenkul alıcılarına tüm satın alma süreci boyunca rehberlik etmektedir. Böylelikle alıcılar hayallerindeki evi ararken bir yandan da gayrimenkul piyasasının avantajlı fiyatlarından yararlanabilmektedir.

Müşterilerimizle uzun süreli dostane ilişkiler kurmayı hedeflememiz sayesinde binlerce mutlu müşterimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra gayrimenkul satın alma sürecine yönelik bilgi birikimimiz de müşterilerimize güven sağlamaktadır.

Müşterilerimize hayallerindeki gayrimenkulü bulup satın almalarına yardımcı olmakla kalmayıp satış sonrasında pek çok yasal prosedürde de yardımcı olmaktayız. Satın alma öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimize, banka hesabı açma, vergi numarası alma, tapu devri, konut sigortası ve abonelikler gibi zorlayıcı olabilecek yasal işlemlerde yardımcı olmaktayız. Bu saydıklarımız gibi pek çok kapsamlı hizmet Tekce Overseas müşterilerine özel olarak sunulmaktadır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek adına yalnızca şirketimizi değil, içinde bulunduğumuz gayrimenkul sektörünün gelişmesini de hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda şirketimizin kurucusu Bayram Tekçe, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) İhracat Komitesi'nin ve Gayrimenkul Hizmet İhracatçıları Derneği’nin (GİGDER) de kuruluşunu sağlamıştır. Bunlar gibi prensiplerimiz ve vizyonumuz ışığında gerçekleştirdiğimiz girişimlerimiz sayesinde Türkiye’nin lider gayrimenkul firması olarak ön plana çıkmakta ve diğer firmalar tarafından örnek alınmaktayız.

Türkiye’de Gayrimenkul Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bizler yatırımcıların gayrimenkul satın alırken ihtiyaç ve isteklerini iyi anlayan ve bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik gayrimenkulü bulmalarını sağlayan profesyonel gayrimenkul danışmanlarıyız. Hayalinizdeki evi sizin için bulup, zaman alan yasal prosedürleri de sizin için hallederiz.

Size en uygun gayrimenkulü bulabilmemiz adına hayati önem taşıyan ilk adım bir istek listesi oluşturmak olmaktadır. İstek listesi oluşturarak satın alma amacınızı ve istediğiniz özellikleri tespit ediyor ve buna uygun gayrimenkullerimizi sizlere sunuyoruz.

Eğer yatırım yapmak için gayrimenkul satın alıyorsanız, yatırımınızdan ne kadar sürede kar elde etmeye başlayacağınız gayrimenkulün konumuna göre büyük oranda değişmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da, söz konusu bölgedeki emlak fiyatlarında yakın gelecekte gerçekleşebilecek değişimlerdir. Başarılı ve kazançlı bir yatırım için bu hususlar emlak piyasasının uzmanları tarafından değerlendirilmelidir.

İhtiyaç ve isteklerinize en uygun gayrimenkulü bulduktan sonra son aşama olan tapu devrine kadar yasal işlemlerde size rehberlik yapıyoruz.

Güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sebebiyle müşterilerimizin her aşamadan haberdar olmasına özen göstererek satın alma sürecinizin her aşamasında sizi ayrıntılı olarak bilgilendiriyoruz. Satın alma süreci hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Gayrimenkul Satın Alırken İzlenmesi Gereken Adımlar başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

satın alma rehberi

Antalya Homes Gayrimenkul Danışmanlık Ofisleri

Antalya Homes ® şimdiye kadar 90 ülkeden binlerce kişiyi hayallerindeki evle buluşturmuştur. Amacımız, nerede olursa olsun size daima hayalinizdeki evi bulmakta yardımcı olmaktır. Bu sözümüzü tutabilmek adına her geçen gün daha da büyümekte ve ofislerimizi arttırarak daha geniş bir coğrafi alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

Antalya Homes ® tarafından Türkiye'de Satılık EmlakMuhteşem ılıman iklim, masmavi denizle buluşan kumsallar, dünyaca ünlü doğa harikaları… Her gününüzün tatil tadında geçmesini istiyorsanız ev almanız gereken şehirler ve ilçeler Antalya, Alanya, Belek, Kemer, Bodrum, Fethiye - Ölüdeniz ve Kalkan’dır.

Eğer canlı şehir hayatı ve yeni bir iş kurmak için hareketli bir piyasa arayışında iseniz ilk durağınız İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmalıdır. İstanbul finans ve kültür başkenti olarak kabul görmektedir. Saydığımız diğer şehirler ise İstanbul'a kısa sürüş mesafesinde yer almaktadır. Bu şehirlerde gayrimenkul yatırımı yaparak kısa sürede kâr elde etmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul’a yakın konumda yer alan Yalova ve İzmit de özellikle son 10 yılda gayrimenkul alıcıları tarafından çokça tercih edilmektedirler. Büyük bütçeli projeler ile gelecek vadeden bu şehirlerde uygun fiyatlara alacağınız mülkler birkaç sene içinde kârlı yatırım geri dönüşleri ile sizi sevindirecektir.

Property for Sale in Turkey by Antalya Homes ®Türkiye’nin kuzeydoğusunda, Karadeniz kıyılarında yer alan Trabzon, tarihi ve kültürel arka planı, doğal güzellikleri ve yöresel yemekleri dünyanın her yerinden ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Hem doğanın içinde huzur dolu bir yaşam hem de kazançlı bir emlak yatırımı yapmak isterseniz Trabzon’daki satılık emlak ilanlarına mutlaka göz atın.

Akdeniz kıyılarında yer alan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ise emlak sektörünün yeni yıldızı konumunda. Kıbrıs muhteşem doğası, ılıman iklimi ve göz alıcı plajlarıyla dikkat çekmektedir. Farklı kültürlerin bir arada yaşamasının doğal bir sonucu olarak ülkede pek çok farklı türde tarihi yapı bulunmaktadır.

Tüm bu konumların ortak özelliği yaşam standartlarının yüksek ve yaşam maliyetlerinin düşük olmasıdır.

Antalya Homes ® olarak çalışma bölgelerimizde yer alan gözde gayrimenkulleri en iyi fiyatlarla satışa sunmaktayız. Gayrimenkul listelerimiz portföy ekibimiz tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Alıcı odaklı bir gayrimenkul danışmanlık firması olmamız sebebiyle en büyük önceliğimiz müşterilerimizin satın alma sürecinde hiçbir sorun yaşamadan gayrimenkul sahibi olabilmelerini sağlamaktır.

Portföyümüzde sizlere sunduğumuz gayrimenkuller daima bakımlı olup, çoğunlukla da yapımı yeni tamamlanmış gayrimenkullerdir. Böylelikle müşterilerimiz satın aldıkları gayrimenkullere herhangi bir bakım yapmak zorunda olmadan hemen taşınabilmektedir. Eğer müşterilerimiz gayrimenkullerini satmak isterlerse, bu konuda da yardımcı olmaktayız.

Eğer satın alma süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hiç çekinmeden uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kapat...
İNDİRİMLER VE KAMPANYALARTüm Kampanyaları Görüntüle
EN SON EKLENEN EMLAK İLANLARI
Güncel Haberler & Makaleler
Tüm Haberler >
Çerez politikamızı onayladığınızı bize iletin.
İnternet sitemizde gayrimenkul arama deneyiminizi optimize etmek için üçüncü taraf ve kendi çerezlerimizi kullanıyoruz. Devam ederseniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.